O nas

Firma Glover

Działamy na terenie całej Polski, a naszymi klientami są zarówno instytucje państwowe i samorządowe, banki, jak i firmy prywatne.

Jakość oferowanych przez nas produktów, jak również usług handlowych i serwisu jest wysoko postrzegana przez naszych klientów, co pozwala firmie na dalszy, dynamiczny rozwój.

Firma zapewnia pełną realizację procesu zakupu i obsługi oferowanych urządzeń, począwszy od dostarczenia materiałów informacyjnych, na wykonywaniu napraw i przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych skończywszy.

Nad każdym etapem tego procesu czuwają wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy Glover, posiadający niezbędną wiedzę i umiejętności, pozwalające sprostać największym wymaganiom klientów.

Zaufały nam między innymi takie firmy i instytucje jak: mBank, Multibank, PKO, BPH, Bank Gospodarstwa Krajowego, Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., AIG BANK POLSKA S.A., AIG CREDIT S.A., Media Markt Polska Sp. z o.o., Media Saturn Polska, PPUP Poczta Polska oraz wiele innych.

Nasze produkty doskonale sprawdzają się w wielu polskich bankach i instytucjach. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością, dużą dokładnością pracy, łatwą obsługą, nowoczesnością zastosowanych rozwiązań. Ponadto warto zwrócić uwagę na model GC-25 UV/MG. Jest pierwszą liczarką na rynku polskim posiadającą obsługę, panel sterowania oraz komunikaty wyświetlane w języku polskim w postaci pełnych zdań (nie kodów błędów, jak w przypadku standardowych urządzeń).

Od momentu wprowadzenia na rynek, nasze urządzenia cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Wśród ich nabywców znaleźli się zarówno klienci indywidualni, jak i duże instytucje finansowe oraz instytucje użyteczności publicznej. Pracę z w/w maszynami wysoko ocenili pracownicy kas i sortowni, z uwagi na prostotę obsługi, szybkość, a co najważniejsze nieomylność powyższych maszyn. Ciągle zwiększające się zainteresowanie oraz powtórne zakupy klientów już użytkujących tego typu sprzęt, pozwala nam stwierdzić, że są to urządzenia, które bardzo dobrze sprawdzają się w codziennym funkcjonowaniu, dając duże zadowolenie klientowi.


Kontakt

Ponad 12-letnia, pełna sukcesów obecność na polskim rynku marki Glover, stała pozycja wśród największych importerów i dystrybutorów liczarek, sorterów i testerów do pieniędzy dała nam pozycję lidera na polskim rynku w dziedzinie obsługi pieniędza.


Janusz Chrabota

Prezes Zarządu Glover Sp. z o.o.

NASI GŁÓWNI KLIENCI

O nas

Firma Glover Sp z o.o. Sp. K. jest importerem i dystrybutorem wysokiej jakości urządzeń bankowych tj. liczarki, sortery i testery do banknotów oraz bilonu, pakowarki próżniowe, opaskarki do banknotów, itp.

Kontakt

Glover Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Księcia Józefa 54A
30-206 Kraków
tel. 12 427 90 60
e-mail: info@glover.pl

Copyright © glover.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.