Testery MG

Testery banknotów to urządzenia służące do weryfikacji prawdziwości banknotów i dokumentów. W tym celu wykorzystują rożne technologie i metody. Do najpopularniejszych zaliczamy światło ultrafioletowe, promieniowanie podczerwone, światło białe i magnetyzm. Testery banknotów pozwalają sprawdzać zabezpieczenia jawne (znak wodny, pasek zabezpieczają...

Testery banknotów to urządzenia służące do weryfikacji prawdziwości banknotów i dokumentów. W tym celu wykorzystują rożne technologie i metody. Do najpopularniejszych zaliczamy światło ultrafioletowe, promieniowanie podczerwone, światło białe i magnetyzm. Testery banknotów pozwalają sprawdzać zabezpieczenia jawne (znak wodny, pasek zabezpieczający, element recto-verso, techniki druku), jak i utajone (fluorescencja UV, farba magnetyczna, druk IR, mikrodruki).

Urządzenia do weryfikacji banknotów i dokumentów możemy podzielić na grupy w zależności od ich funkcjonalności (przenośne i stacjonarne), wykorzystanych technologii bazowych (UV i IR) czy charakterystyki (automatyczne i świadome). My zaproponowaliśmy Państwu wybór urządzeń według funkcjonalności i technologii. Te z nich, które łączą w sobie obie cechy, znajdą Państwo w obydwu podkategoriach.

Więcej

Testery MG  Jest 4 produktów.

W magazynie
Tester Glover DP-323 jest najmniejszym urządzeniem slużącym do weryfikacji banknotów dostępnym na polskim rynku.
39,00 zł
W magazynie
Tester Glover SLD-16 UV/MG zaprojektowany jest w oparciu o zaawansowaną technologię badania prawdziwości banknotów.
119,00 zł
W magazynie
Glover IR-1950 jest profesjonalnym, dokładnym i łatwym w obsłudze testerem banknotów.
390,00 zł
W magazynie
Glover IR 2000 jest dokładnym, łatwym w obsłudze testerem banknotów.
590,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów